Spam

Tutaj i tylko tutaj reklamujcie swoje blogi i zapowiadajcie kolejne rozdziały. 
Jeśli chcesz się zareklamować musisz zostawić  
co najmniej 1 większej treści komentarz!
Mam nadzieje, że rozumiecie. 
- ArriraMonnut

15 komentarzy:

 1. Było by mi niezmiernie miło gdybyś zechciała odwiedzić: http://odcienie-uczuc.blogspot.com A nóż widelec zaciekawi? Jeśli wyrazisz swoją opinię będzie mi podwójnie miło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdy znajdziesz chwilę, zapraszam na http://night-that-they-never-forget.blogspot.com/
  Opowiadanie o pragnieniach, ukrytych głęboko na dnie naszych serc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie wystartowałam z nowym opowiadaniem kryminalnym z Zaynem Malkiem w roli głównej. Zapraszam i proszę o opinię ;)
  www.criminal-story-zayn-malik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam: http://one-direction-marzenia-sie-spelniaja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://case-closed-story.blogspot.com/ <= Zerrie - kiedyś szczęśliwa para... A teraz?
  Czy Perrie wytrzyma zachowanie Zayna? Czy nadal będzie potrafiła go kochać po tych wszystkich zdarzeniach? Mówią, że miłość przezwycięża wszystko... Czy w tym przypadku też tak będzie?
  http://newlife-in-newcity.blogspot.com/ <=Dwie Polki, pięciu Brytyjczyków, którzy tworzą zespół. Czy Julia zrozumie co to znaczy miłość? A czy Iza znajdzie w końcu tego jedynego? Co czeka Julię i Izę w Londynie? Jak bardzo zmieni się ich życie? Dowiesz się, czytając opowiadania New Life In New City.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śmierć, duchy, zagadka ludzkości, znowu śmierć. Jesteś ciekawy? http://dreamaboutdemise.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Harry Styles traktuje dziewczyny jak sex-zabawki. Do czasu, gdy do jego aktualnej partnerki wpada kuzynka. Styles miesza w życiu Alex, a ona sama nie pozostaje mu dłużna.

  http://not-the-possible-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ona- posłuszna i ułożona.
  On- chce to zmienić.
  Ale co jeśli nie wszystko jest takie proste?
  Co jeśli mają wspólnego znajomego?

  Zapraszam ;)
  revolt-zayn-malik-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Kim jest tajemniczy chłopak z parku? Czy między nim, a Dominiką zakwitnie miłość? Może to tylko złudzenie? Dadzą radę przeżyć w świecie mediów? SPRAWDŹ!!!

  http://stars-harry-dominika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziewczyna. Polka. Jedzie razem z "wujem" do Wielkiej Brytanii. Spotyka chłopaków. Zmienia się. Na lepsze? A może na gorsze? Dalszy ciąg wydarzeń zmusza ją do opuszczenia kraju, czy znajdzie miłość, czy będzie szczęśliwa i co przygotuje dla niej los. Na pewno nie słodkie rzeczy.
  Jeśli chcesz się dowiedzieć jej dalszych losów czytaj:
  http://the-beginning-of-a-better-tomorrow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam !
  Harry Styles pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku. Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Pragnęłam jego dotyku jak narkotyku, choć wiedziałam, że jest dla mnie zgubny. Moja zraniona dusza i ciało broniły się, ale on z łatwością je posiadł. Harry czuł to samo, dręczyły go podobne demony. Byliśmy jak lustra, które odbijały swoje najgłębsze rany i najdziksze pragnienia. Ta miłość stworzyła mnie na nowo. Modliłam się, by koszmary przeszłości nie rozdzieliły nas.

  http://break-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Rose wyprowadza się z Bristolu aby ochronić rodzinę. Bo kto powiedział że każda dziewczynka musi być grzeczna. Chce zacząć od nowa w Londynie i polepszyć relacje z ojcem.

  Niall to typowy... em Niall, bo kto nie zna Niall'a i jego niebezpiecznych przyjaciół.

  Co stanie się kiedy Rose będzie udawać grzeczną dziewczynkę, a Niall da się nabrać?
  http://executed-niall-horan-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Emily, zwykła blondynka o niebieskich oczach.Miała idealne życie.Jednak wraz ze śmiercią najlepszego przyjaciela, wszystko się zmieniło.Rodzice zaczęli się kłócić jeszcze przed jego odejściem.Dziewczyna nie miała lekko, jednak nie narzekała.Pewnego dnia nie wytrzymała.Zaczęła się ciąć.Zaczynając od malutkich kresek, kończąc na głębokich cięciach.To ją zniszczyło.Nie wychodziła z domu.Izolowała się, co noc wysłuchując kłótni rodziców.Pewnego dnia postanowiła się zabić.Trafiła do szpitala.Odratowano ją, rodzice zrozumieli swój błąd.Postanowili wysłać ją do babci, myśląc,że to coś pomoże.Dziewczyna poznała tam Zayna, Nialla, Louisa, Liama i Harrego.Swoich przyszłych nowych przyjaciół.Spotkała dawną przyjaciółkę, która zmieniła się nie do poznania.Czy Emily pogodzi się ze zmianą Eleanor?Jak potoczą się losy dziewczyny nie umiejącej poradzić sobie z rzeczywistością?Co się stanie, kiedy spotkają się dwa różne światy?
  http://lost-zaynmalik-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
  Adres: http://25dwma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

To od ciebie zależy czy następny rozdział się pojawi. Napisanie komentarza zajmie ci zaledwie kilka sekund. :) -@monAchilles